Szanowni Państwo,

Wielu rodziców z Państwa placówki przystąpiło do ubezpieczenia NNW Dzieci i Młodzieży wykupując polisę online na stronie www.ubezpieczenia.nau.pl. Dziękujemy za wsparcie z Państwa strony i przekazanie informacji rodzicom.
Jest to szczególnie istotne, ponieważ liczba dzieci objętych ubezpieczeniem od następstw nieszczęśliwych wypadków z roku na rok maleje. Wiele szkół wycofuje się z oferowania ubezpieczeń, w wyniku czego dzieci pozostają bez ochrony. Dla nas, tak samo jak dla Państwa, bardzo ważne jest bezpieczeństwo dzieci i pomoc rodzinom w minimalizowaniu skutków nieprzewidzianych zdarzeń. Przypominamy, że ubezpieczenie NNW Dzieci i Młodzieży to nie tylko ochrona na wypadek nieszczęśliwego zdarzenia, ale również ochrona w przypadku poważnego zachorowania, pobytu dziecka w szpitalu oraz zwrot kosztów leczenia i rehabilitacji.
Ważne jest również zwrócenie uwagi rodziców na datę objęcia ochroną. W NAU dzieci objęte są ochroną już od 1 września, pod warunkiem, że rodzice wpłacą składkę do 15 października 2019. Oznacza to, że jeżeli wypadek miał miejsce przed wykupieniem ubezpieczenia, świadczenie również zostanie wypłacone. To wyjątkowe rozwiązanie, bo w większości polis zakupionych online, ochrona jest od dnia wpłaty.
Jest jeszcze czas, na edukowanie rodziców, żeby zwiększać ilość dzieci ubezpieczonych. Przesyłamy Państwu film instruktażowy jak złożyć zamówienie z prośbą o udostępnienie go rodzicom - wysłania informacji w dzienniku elektronicznym lub zamieszczenie na Państwa stronie internetowej. Dysponujemy też innym materiałami odnośnie ubezpieczenia szkolnego - zapraszamy do kontaktu z Państwa Opiekunem lub z Działem Obsługi Klienta, chętnie dostarczymy je do placówki.
Przypominamy również, że macie Państwo możliwość wykupienia ubezpieczenia OC Dyrektora i OC Pracowników na preferencyjnych warunkach, z bardzo atrakcyjnymi sumami ubezpieczeń.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji
Biuro Obsługi Klienta
Tel: 22 696 72 72
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


nau oferta 2019

JAK UBEZPIECZYĆ DZIECKO?

 


aviva ubezp 19 201