Miło nam oznajmić, że w roku szkolnym 2017/2018 następujący uczniowie naszej szkoły uzyskali tytuły laureatów i finalistów Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych:

 

LAUREACI

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO: 
  1. Weronika Witek – klasa III
WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO:  
 
  1. Zuzanna Ciszewska – klasa III A
  2. Joanna Koza – klasa III A
WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO:
  1. Wiktoria Świerc – klasa III B


WOJEWÓDZKI KONKURS HISTORYCZNY:
 

    

  1. Bartosz Drozdowski – klasa III B

WOJEWÓDZKI KONKURS BIOLOGICZNY: 

  1. Anna Badora – klasa III B
  2. Emilia Myszor – klasa III B

WOJEWÓDZKI KONKURS GEOGRAFICZNY: 

  1. Anna Badora – klasa III B
  2. Wiktoria Świerc – klasa III B
  3. Weronika Witek - klasa III A

I OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO „LUST AUF LESEN?”:

  1. Wiktoria Świerc – klasa III B


FINALIŚCI

 

  WOJEWÓDZKI KONKURS HISTORYCZNY:

 

  1. Leonard Świtoń – klasa II C

WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNY:

   

  1. Monika Łysiak – klasa III A

  WOJEWÓDZKI KONKURS GEOGRAFICZNY:  

   

  1. Maja Bartmanowicz – klasa II B
  2. Leonard Świtoń – klasa II C
  3. Jagoda Bogucka – klasa II B

  WOJEWÓDZKI KONKURS FIZYCZNY: 

  1. Joanna Rogula - klasa III B
  2. Agnieszka Kamińska - klasa III B

   Gratulujemy sukcesu Uczniom, Rodzicom i Nauczycielom!

Miło nam oznajmić, że w roku szkolnym 2016/2017 następujący uczniowie naszej szkoły uzyskali tytuły laureatów i finalistów Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych:

 

LAUREACI

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO:  
  1. Wróblewska Maja - kl. III B
  2. Ciszewska Zuzanna - kl. II A
  3. Jadczak Krzysztof - kl. III A
WOJEWÓDZKI KONKURS HISTORYCZNY:  
 
  1. Rataj Aleksandra - kl. III A
 
WOJEWÓDZKI KONKURS BIOLOGICZNY:  
 
  1. Jadczak Krzysztof - kl. III A
  2. Kopka Karolina - kl. III C
 
WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO:  

    

  1. Helscher Sara - kl. II A


WOJEWÓDZKI KONKURS GEOGRAFICZNY:
 

    

  1. Badora Anna - kl. II B
  2. Kopka Karolina - kl. III C


FINALIŚCI

 

  WOJEWÓDZKI KONKURS FIZYCZNY:  

 

  1. Kopka Karolina - kl. III C

 WOJEWÓDZKI KONKURS BIOLOGICZNY: 

   

  1. Oliwa Krzysztof - kl. III A

  WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO:  

   

  1. Kulig Wiktoria - kl. III B

 OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA JĘZYKA NIEMIECKIEGO: 

  1. Kulig Wiktoria - kl. III B

WOJEWÓDZKI KONKURS GEOGRAFICZNY:  

  1. Świerc Wiktoria - kl. III B

Gratulujemy sukcesu Uczniom, Rodzicom i Nauczycielom!

Miło nam oznajmić, że w roku szkolnym 2015/2016 następujący uczniowie naszej szkoły uzyskali tytuły laureatów i finalistów Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych:

 

LAUREACI

WOJEWÓDZKI KONKURS FIZYCZNY:  
  1. Pater Mikołaj - kl. III C
WOJEWÓDZKI KONKURS GEOGRAFICZNY:  
  1. Kopka Karolina - kl. II C
WOJEWÓDZKI KONKURS CHEMICZNY:  
 
  1. Pater Mikołaj - kl. III C
WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNY: 
 
  1. Pater Mikołaj - kl. III C
WOJEWÓDZKI KONKURS BIOLOGICZNY: 
 
  1. Pater Mikołaj - kl. III C
  2. Oliwa Krzysztof - kl. II A
 
WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO:  
 
  1. Bialic Łukasz - kl. III A
  2. Ciszewska Zuzanna - kl. I A 
WOJEWÓDZKI KONKURS HISTORYCZNY: 
 
  1. Wyszyński Aleksander - kl. III A
  2. Mamroł Mikołaj - kl. III C
  3. Pater Mikołaj - kl. III C
  4. Leśniewska Anna - kl. III A
  5. Borecki Rafał - kl. III B
WOJEWÓDZKI KONKURS WIEDZY OBYWATELSKIEJ I EKONOMICZNEJ:  
 
  1. Pater Mikołaj  - kl. III C
KONKURS WIEDZY RELIGIJNEJ "GIMNAZJALISTA 2016"  

  

  1. Kopka Karolina - kl. II C
FINALIŚCI

 
WOJEWÓDZKI KONKURS FIZYCZNY:  
  1. Bednarski Mateusz - kl. III A
  2. Orłowska Łucja - kl. III E
  3. Roguła Maksymilian - kl. III B
WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO: 
  1. Leśniewska Anna - kl. III A
  2. Juszczak Dagmara - kl. III E 

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO:  

 

  1. Markowski Michał - kl. III F
  2. Sławek Cezary - kl. III C 

WOJEWÓDZKI KONKURS HISTORYCZNY: 

 
  1. Bialic Łukasz - kl. III A
  2. Krawiec Krzysztof - kl. II A

Serdecznie gratulujemy sukcesu!

Miło nam oznajmić, że w roku szkolnym 2014/2015 następujący uczniowie naszej szkoły uzyskali tytuły laureatów i finalistów Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych:

 

LAUREACI


WOJEWÓDZKI KONKURS BIOLOGICZNY: 
 
  1. Kaszczyszyn Krzysztof - kl. III C
  2. Lejczak Kinga - kl. III C
 
WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNY:  
 
  1. Aneta Cisakowska - kl. III F
  2. Mikołaj Pater - kl. II C
  3. Tomasz Czech - kl. III F 
WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO:  
 
  1. Ponichtera Michał - kl. III B 
WOJEWÓDZKI KONKURS WIEDZY OBYWATELSKIEJ I EKONOMICZNEJ:  
 
  1. Marcin Krukowski III F
  2. Jakub Wilczek III A
  3. Michał Grądowy III F
  4. Krzysztof Uchnast III F
 
WOJEWÓDZKI KONKURS CHEMICZNY:  
 
  1. Pater Mikołaj - kl. II C
WOJEWÓDZKI KONKURS HISTORYCZNY: 
 
  1. Grądowy Michał - kl. III F
  2. Leśniak Piotr - kl. III F
  3. Borecki Rafał - kl. II B
KONKURS WIEDZY RELIGIJNEJ "GIMNAZJALISTA 2015":  

  

  1. Leśniewska Anna - kl. II A
  2. Kopka Karolina - kl. I C

FINALIŚCI

WOJEWÓDZKI KONKURS BIOLOGICZNY:  
 
  1. Jasińska Julia - kl. II A

WOJEWÓDZKI KONKURS FIZYCZNY:  

 
  1. Michał Grądowy - kl. III F
  2. Tomasz Czech - kl. III F
  3. Adam Gołuszko - kl. III A
 
WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNY:  
 
  1. Patryk Jędrzejak - kl. II A

KONKURS WIEDZY RELIGIJNEJ "GIMNAZJALISTA 2015":  

 

  1. Weronika Szymonik - kl. III E

Serdecznie gratulujemy sukcesu!

Miło nam oznajmić, że w roku szkolnym 2013/2014 następujący uczniowie naszej szkoły uzyskali tytuły laureatów i finalistów Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych:

 

LAUREACI

 
WOJEWÓDZKI KONKURS TECHNICZNY: 
  1. Grądowy Michał

WOJEWÓDZKI KONKURS INFORMATYCZNY:
 
  1. Stefanowicz Wiktor
WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNY:
  1. Cisakowska Aneta

WOJEWÓDZKI KONKURS CHEMICZNY:
  1. Sosulska Anna
  2. Nielski Maciej
  3. Rosicka Joanna

WOJEWÓDZKI KONKURS BIOLOGICZNY:
  1. Dąbrowska Barbara
  2. Rosicka Joanna
  3. Smak Grzegorz
 
WOJEWÓDZKI KONKURS HISTORYCZNY:
  1. Smak Grzegorz

  2. Bogucki Jakub

 
WOJEWÓDZKI KONKURS GEOGRAFICZNY:
  1. Palussek Kamil
  2. Bogucki Jakub
  3. Uchnast Krzysztof
 
KONKURS WIEDZY RELIGIJNEJ "GIMNAZJALISTA 2014"
  1. Pielużek Wiktor

 

FINALIŚCI

 WOJEWÓDZKI KONKURS INFORMATYCZNY: 

  1. Ruczkowski Krzysztof

WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNY:

  1. Kawka Przemysław
  2. Czech Tomasz
  
WOJEWÓDZKI KONKURS POLONISTYCZNY: 
  1. Sosulska Anna

WOJEWÓDZKI KONKURS CHEMICZNY:
  1. Smak Grzegorz

WOJEWÓDZKI KONKURS BIOLOGICZNY:
  1. Kaszczyszyn Krzysztof
  2. Bolek Zofia

WOJEWÓDZKI KONKURS HISTORYCZNY:
  1. Leśniak Piotr
  2. Czech Tomasz
  3. Cybińska Joanna

WOJEWÓDZKI KONKURS GEOGRAFICZNY:

  1. Leśniak Piotr
  2. Smak Grzegorz
  3. Grądowy Michał

Serdecznie gratulujemy!